31.05.2018
Produkujemy płyty meblowe z litego drewna liściastego: dębowe, olchowe, bukowe, jesionowe i brzozowe. Nasza oferta jest skierowana do producentów mebli i hurtowni drewna.

Minimalna wielkość zamówienia to 2 m3

Nie realizujemy zamówień na pojedyncze sztuki od klientów indywidualnych.

Wymiary

Standardowe grubości produkowanych przez nas płyt to 18 do 26mm. Płyty o innych grubościach produkujemy w mniejszym zakresie, wyłącznie jako uzupełnienie zamówień na standardowe płyty.

Maksymalna szerokość naszych płyt to 1200mm. Maksymalna długość płyt z całych listew to 2300mm. Płyty z listew łączonych na mikrowczepy mogą mieć do 4500mm.

Jakość, wilgotność, obróbka

Podczas realizacji zamówienia stosujemy się do indywidualnych ustaleń z klientem. Standardowe klasy A/B, B/C czy C/C dopasowujemy do wymagań zamawiającego.

Płyty meblowe są dwustronnie szlifowane papierem 100 lub 120 w zależności od wymagań klienta.

Wilgotność płyt wynosi 8% ± 2%

W przypadku klas jakości przewidujących naprawy, płyty meblowe są naprawiane za pomocą korków z drewna. Drobne ubytki są szpachlowane.

Istnieje możliwość frezowania krawędzi płyt.

Pakowanie

Płyty meblowe układane są na jednorazowe palety dostosowane do wielkości płyt. Na życzenie układamy płyty na europaletach. Standardowo owijamy palety folią typu "stretch". Palety spinane są taśmą. Wszystkie narożniki oraz miejsca zagięcia taśmy są zabezpieczone plastykowymi podkładkami.

Na życzenie klienta pakujemy pojedyncze płyty w karton lub folię.

Drewno

  • dąb
  • olcha
  • buk
  • brzoza
  • jesion

Ceny

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie.

Nie produkujemy standardowych rodzajów płyt, dlatego nie mamy cennika. Ceny zależą od ustalonej jakości, specyfikacji wymiarowej, ilości i opakowania.

Ceny są ustalane za 1m3 płyty.

Płyty łączone na mikrowczep - mają stałą cenę za 1m3 niezależną od długości.
Płyty klejone z całych listew - cena zależy od długości. Ustalamy ceny dla następujących przedziałów długości:

  • do 700 mm
  • 701 -1000 mm
  • 1001 - 1500 mm
  • 1501 - 1900 mm
  • 1901 - 2300 mm

Jak zamówić

Prosimy o przysyłanie zapytań z dołączoną specyfikacją wymiarową i jak najdokładniejszym opisem jakości. Prosimy opisać dozwolone wady drewna na obu stronach: sęki, biel, naprawy itd.

Terminy

Termin wykonania zamówienia zależy od wielkości zamówienia i stopnia jego skomplikowania. Maksymalny termin realizacji to 6-8 tygodni. W przypadku powtarzalnych zamówień o ustalonej specyfikacji możemy realizować zamówienia w krótszym czasie.

klejonka listwy mikrowczep flekowanie